O firmie:


Telefon: 32 214 53 31

Strona: https://vertex.pl/

Nazwa: Vertex S.A.

Adres: Bestwińska 25

Miejscowość: Czechowice – Dziedzice

Kod pocztowy: 43-502
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rolety zewnętrzne już dawno przestały być jedynie praktycznym urządzeniem, służącym do ochrony domowników przed zbyt silnym światłem słonecznym. Oprócz tej naturalnej funkcji pełnią dziś rolę istotnego elementu kształtowania estetyki budynków. Coraz większe przeszklenia ścian stawiają przed branżą ruchomych części wyposażenia domów nowe wyzwania. Jak się okazuje, są one  największym motorem napędowym rozwoju technologii i wzornictwa osłon fasadowych.

Polscy producenci są dziś awangardą w tej dziedzinie. Nie tylko, jeśli chodzi o produkcję - przede wszystkim, dzięki inwestycjom w innowacje, wyznaczają oni trendy wzornictwa i technologii. W dobie rozwoju idei inteligentnych budynków, produkty z Polski  cieszą się wielkim uznaniem na świecie. Dają gwarancję kompatybilności z programami i urządzeniami, które sterują ruchomymi częściami budynku, takimi jak drzwi, bramy czy automatyczne okiennice. Poza tym oznaczają się designem rozbudzającym nowe inspiracje u projektantów z obszaru architektury.

Największy producent rolet zewnętrznych w Polsce, śląski tygrys, czyli firma Vertex, z dwiema fabrykami w Czechowicach-Dziedzicach, wysuwa się na czoło "wyścigu zbrojeń" we własnym obszarze produkcji. Przynależność do grupy PISLA OY, globalnego koncernu budowlanego oraz innowacyjne metody projektowania i produkcji, zaowocowały eksportem do 15 krajów Europy. W portfolio przedsiębiorstwa ważne miejsce zajmują rolety zewnętrzne podtynkowe w skrzynkach aluminiowych. Wykorzystuje się je na etapie projektowania budynków. Znakomicie nadają się do integracji z dowolną bryłą architektoniczną, stanowiąc prawdziwy komponent budowy. Dlatego na listach stałych klientów w Czechowicach-Dziedzicach można znaleźć największe pracownie architektoniczne i firmy deweloperskie z Polski i nie tylko. 

Ofertę uzupełniają rolety zewnętrzne natynkowe, zarówno ze skrzynką aluminiową, nieingerujące w konstrukcję wnęk okiennych, jak i w kasetce z PVC, dającej możliwość docieplenia. Niezależnie od rodzaju, każdy produkt z katalogu firmy może współpracować z mechanizmami sterującymi, wyprodukowanymi na miejscu.

 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka

Krzepice