O firmie:


Telefon: +48 61 8746 147

Strona: http://www.tesa.com/

Nazwa: tesa tape Sp. z o.o.

Adres: Gnieźnieńska 32

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-021
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szybkie rozwiązania są dzisiaj niezwykle popularne. Na rynku dostępne są uszczelki gumowe samoprzylepne, które nie wymagają użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Są idealnym rozwiązaniem nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w biurach i małych firmach.

Samoprzylepne uszczelki gumowe można używać do uszczelniania okien i drzwi. Co ważne takie rozwiązanie jest szybkie i nie niesie ze sobą wysokich kosztów finansowych. Ważne jednak jest, aby korzystać z dobrych jakościowo materiałów, które wpływają na trwałość i skuteczność wybranego rozwiązania.

Uszczelki do drzwi zapobiegają nie tylko przeciągom, ale pozwalają na obniżenie kosztów energii. Są w stanie zatrzymać kurz i hałas. Dzięki nim skutecznie wyciszysz pomieszczenie, by móc zaznać w nim większego komfortu. Z kolei uszczelki do okien pozwalają skutecznie uszczelnić okna, w szczególności drewniane lub te, które wymagają wymiany.

Zastosowanie uszczelek gumowych oznacza, że nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z montażem. Wystarczy, że zerwiesz taśmę zabezpieczającą i przyciśniesz uszczelkę do okna lub drzwi. Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, a będzie miała duży wpływ na komfort. Jak widać, uszczelki gumowe są niezwykle funkcjonalne i są rozwiązaniem dość powszechnym. Ważnym jednak jest, aby zadbać o odpowiednią estetykę montażu. Należałoby dokładanie wymierzyć drzwi lub okna, by odpowiednio dociąć uszczelkę przed przyklejeniem jej. Chcąc uzyskać dobry efekt uszczelnienia, nie zaleca się odrywania uprzednio naklejonych uszczelek.

Oprócz uszczelek gumowych można znaleźć również te, które zostały wykonane z silikonu. Podobnie jak uszczelki z gumy są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym silne promienie słońca. Są rozwiązaniem, które z powodzeniem można zastosować w pracowniach, studiach i pokojach dziecięcych. Z pewnością się do nich przekonasz. Na stronie tesa.pl znajdziesz informacje o firmie, która zajmuje profesjonalną produkcją uszczelek gumowych i silikonowych.

 

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:
http://www.tesa.pl/konsument/uszczelki


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań