O firmie:


Telefon: 12 427 28 05

Strona: https://meteor-turystyka.pl/

Nazwa: PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Adres: Malczewskiego 47A

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-207
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Białka Tatrzańska jest jednym z najmocniej obleganych przez turystów miejsc – to wieś podhalańska położona na terenie województwa małopolskiego, szczególnie preferowana przez narciarzy. Jako jedna z największych atrakcji na mapie ośrodków narciarskich, przyciąga co roku w porze zimowej wiele osób. Rwący nurt rzeki Białki nadaje się idealnie do uprawiania sportów ekstremalnych, takich jak kajakarstwo górskie czy też spływy pontonowe, co nie pozostaje bez wpływu na stale rosnącą liczbę przyjeżdżających. Wzmagająca się wciąż fala odwiedzających Tatry ludzi powoduje, że coraz więcej osób zadaje pytanie o idealny dla siebie nocleg. Cena oraz poziom standardu są tu kwestiami kluczowymi.

 

Aby wyszukać odpowiedni obiekt, warto skorzystać z portalu meteor-turystyka.pl. Serwis gromadzi w bazie szeroki wybór ofert zilustrowanych zdjęciami. Poza szczegółowym opisem miejsc, odwiedzający stronę znajdzie tam opinie gości. Przeglądając serwis, każdy może zorientować się, jaki poziom standardu obiecują właściciele poszczególnych kwater – poruszono takie kwestie jak dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi,  rodzaj pomieszczeń, dodatkowe atrakcje (np. ogród, grill). W Białce Tatrzańskiej noclegi różnym grupom turystów oferują zarówno usytuowane we wsi pensjonaty, jak i gospodarstwa agroturystyczne. Ceny plasują się w przedziale 25-140 zł za dobę. Położone wzdłuż głównej arterii Białki – Pod Grapą, która przechodzi w ulicę Środkową, w największym zagęszczeniu występują przy Ośrodku Narciarskim Kotelnica (14 kilometrów tras o zróżnicowanym stopniu trudności) oraz Termach Bania. Tam ceny są najwyższe. Niemal połowę obiektów stanowią prywatne kwatery i pokoje gościnne. Wymagającym turystom wieś oferuje gościnę w luksusowym czterogwiazdkowym hotelu – pod ośrodkiem Kotelnica i z dostępem do basenów termalnych Bania. Kilometr od ośrodka narciarskiego rozlokowane są liczne pensjonaty odpowiednie dla rodzin. Znajdują się przed stacją paliw Orlen oraz przy trzygwiazdkowym hotelu z zabiegami SPA.

 

Mimo że wieś odwiedzają często miłośnicy zimowych sportów, na stronie internetowej meteor-turystyka.pl można także odnaleźć oferty skierowane do osób poszukujących odpoczynku w górach przez cały rok.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

Kraków

Apartamenty Bellamonte

Zakopane