O firmie:


Telefon: 603 453 064

Strona: http://lingproject.com/

Nazwa: LING PROJECT

Adres: Górki 9B

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-204
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Profesjonalne lekcje języka angielskiego dla firm na terenie Poznania proponuje wszystkim zainteresowanym szkoła językowa o nazwie Ling Project. Wszystkie kursy, które oferowane są potencjalnym klientom są nie tylko bardzo przystępne cenowo, ale również profesjonalne - gwarantują każdemu uczestnikowi szybkie i bezproblemowe nauczenie się danego języka.

Oferta tej szkoły skierowana jest zarówno dla różnego rodzaju instytucji publicznych czy prywatnych, jak i małych oraz większych przedsiębiorstw. Posiadanie kadry wykwalifikowanych pracowników, którzy dodatkowo potrafią posługiwać się jakimś językiem obcym jest w obecnych czasach niezwykle pożądane. Znajomość na przykład angielskiego umożliwia danej osobie aplikowanie na znacznie wyższe niż dotychczas stanowiska. Warto też podkreślić, iż coraz więcej firm decyduje się na rozszerzenie swoich interesów poza granice państwa - umiejętność prowadzenia rozmowy czy prezentacji w obcym języku jest zatem bardzo potrzebna.

Zainteresowani uczestniczeniem w takich kursach mogą wybierać spośród naprawdę szerokiej oferty - do ich dyspozycji są na przykład zajęcia w czasie których realizuje się materiały na poziomie podstawowym, a także te znacznie bardziej zaawansowane. Szczególną popularnością cieszą się kursy specjalistyczne, w czasie których uczestnicy poznają profesjonalne słownictwo, które niezbędne będzie akurat w danym zawodzie. Warto także dodać, że w opisywanej szkole językowej zatrudnieni są jedynie profesjonalni lektorzy - posiadają oni nie tylko odpowiednią do tego wiedzę, ale także spore umiejętności jej przekazywania. Z pewnością zatem będą oni w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości, a także odpowiedzą na każde pytanie kursanta. 

Zainteresowani uczestnictwem w takich kursach więcej konkretnych informacji na temat zajęć znajdą bez problemu na jej stronie internetowej. Zamieszczone są tam także szczegółowe opisy wszystkich kursów, jak również dane kontaktowe do przedstawicieli szkoły, za pomocą których można zadawać pytania.

Data dodania: 14-05-2019
Autor: Sara Cieślak
Źródło:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

tesa tape Sp. z o.o.

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań