O firmie:


Telefon: 58 7744775

Strona: http://www.dwdanusia.pl

Nazwa: Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Adres: Górna 3

Miejscowość: Jastrzębia Góra

Kod pocztowy: 84-104
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zorganizowanie wyjazdu odpowiedniego dla większej grupy najmłodszych to nie lada wyzwanie. Jednak również w przypadku pojedynczej latorośli zapewnienie konkretnych atrakcji, które zostaną pozytywnie przyjęte przez wybrednego malucha jest poważną misją. Jej powodzenie zagwarantować może Ci pensjonat zlokalizowany w Jastrzębiej Górze, oferujący rozrywki dla dzieci. Znajdziesz tu liczne udogodnienia oraz atrakcje. Dzięki temu Twoja wycieczka będzie udana, a pociechy zadowolone i spokojne.

Piękna, malowniczo położona miejscowość znajdująca się w województwie pomorskim to idealne miejsce dla zlokalizowania wygodnego i pięknie urządzonego ośrodka wypoczynkowego. Taka właśnie jest "Danusia", której liczne zalety nie kończą się na komforcie. Budynek znajduje się zaledwie 500 m od centrum oraz 250 m od plaży. Dlatego też możesz zaparkować bezpośrednio pod ośrodkiem, a dzięki temu uniknąć czekania na miejsca parkingowe i poszukiwania ich. Krótki spacer przyda się dla zdrowia!

Ośrodek może zagwarantować najmłodszym pociechom przepyszne śniadania i domowe obiady, przygotowywane przez znakomitych kucharzy. Dzięki temu nie musisz również poszukiwać restauracji lub jadłodajni, w których Twoja rodzina mogłaby wyżywić się podczas wypoczynku. Jeżeli zechcesz wybrać się z dziećmi na długie wojaże po okolicznych miejscowościach - także z uwzględnieniem licznych zabytków przyrody i architektury - możliwe jest uzyskanie prowiantu na drogę, byś wraz ze swoimi pociechami miał siłę na zwiedzanie.

Planując dłuższy bądź krótszy wypoczynek powinieneś uwzględnić takie czynniki. Wszystkie te udogodnienia oferuje Ci pensjonat, w którym cyklicznie organizowane są różne rozrywki dla najmłodszych, w tym prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów zabaw. Dlatego też nie wahaj się ani przez chwilę i przybywaj jeszcze dziś! Jeżeli wycieczka ma odbyć się w większym gronie, na przykład ze szkoły, ceny ustalane są indywidualnie. Wówczas możliwe jest również zorganizowanie transportu w obrębie Trójmiasta - idealnego miejsca na zwiedzanie.

Data dodania: 13-08-2019
Autor: Maks Zalewski
Źródło:
http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,animacje.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Podatkiwspolce.pl

Gdańsk

Tapestry

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk