O firmie:


Telefon: 34 318 64 54

Strona: https://artebis.com.pl/

Nazwa: F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka

Adres: Główna 160

Miejscowość: Krzepice

Kod pocztowy: 42-160
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szkolne puchary zasługują na szczególne miejsce ekspozycji. Zwykle umieszcza się je w specjalnych gablotach. Aby jednak upewnić się o ich jakości, warto dokładnie sprawdzić przedmiot zakupu. Arte-Bis to znany producent środków reklamy wizualnej, który podpowiada na co należy zwrócić uwagę.

Bardzo istotnym elementem wyboru gabloty jest przemyślenie jej wielkości. Czasami zdarza się, że klienci robią zakupy intuicyjnie - bez uprzedniego wymierzenia korytarza i miejsca ekspozycji. Tymczasem dobór odpowiednich wymiarów bardzo wpływa na estetykę i bezpieczeństwo przedmiotów. Gdzie warto ustawiać gabloty? Przeważnie umieszczane są przy wejściu - tak, aby każdy mógł je podziwiać i miał do nich swobodny dostęp. Z drugiej strony, korytarze wejściowe nie zawsze są przestronne i ustawienie pucharów może powodować problemy z poruszaniem się i uniemożliwiać przegląd ekspozycji. Każde wnętrze jest inne i wymaga indywidualnego podejścia.

Dostępne są również różne mechanizmy otwierania drzwi. Gabloty na puchary szkolne  mogą mieć drzwi przesuwne bądź otwierane tradycyjnie. Aby dodatkowo ułatwić personalizację, producent jest otwarty na zmianę koloru gablot. Jak wiadomo, odpowiednia aranżacja opiera się na spójności i dopasowaniu wszystkich elementów. Kolejną kwestią jest oświetlenie. W zależności od życzeń klienta, można zamontować dodatkowe światełka wewnątrz półek. Dodaje to prestiżu i sprawia, że puchary i dyplomy wyglądają jeszcze bardziej okazale.

Dzięki zastosowaniu gabloty, nagrody nie kurzą się i nie są narażone na ślady po dotykaniu. Są też w pełni bezpieczne - szczególnie jeżeli umieści się je za zamykanymi na kluczyk drzwiami. Wysokiej jakości, przejrzyste szkło witryny jest łatwe do utrzymania w czystości i pozwala na swobodne oglądanie zawartości gabloty. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Więcej informacji i cennik poszczególnych rozwiązań można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem artebis.com.pl. Szczegóły zamówień zawsze ustala się w ramach indywidualnej konsultacji. Oferta jest elastyczna!

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Vertex S.A.

Czechowice – Dziedzice