O firmie:


Telefon:

Strona: http://www.palakowo.pl/

Nazwa: BATA Firma Usługowo-Handlowa

Adres: Władysława Stanisława Reymonta 11

Miejscowość: Oleśnica

Kod pocztowy: 56-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Większość ludzi marzy o domku z ogródkiem lub o terenach działkowych. Udało Ci się spełnić to marzenie? Teraz zastanawiasz się, jak zaaranżować przestrzeń w ogrodzie? Niezależnie, czy szukasz pergoli, czy potrzebne są Ci pałąki do tunelu foliowego, w województwo dolnośląskim znajduje się siedziba firmy Usługowo-Handlowej BATA, która ma w ofercie takie produkty. Jest to czołowy polski producent tuneli ogrodowych i wszelkich akcesoriów do nich. To także właściciel portalu palakowo.pl, gdzie zaprezentowano najwyższej jakości wyroby, które pomogą każdemu miłośnikowi roślin na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej pod uprawę własnych, domowych ogórków, pomidorów czy rzodkiewek, a także na właściwą ekspozycję roślin pnących, takich jak bluszcz czy pnące róże.

Wiele osób, chcących mieć w swoim ogrodzie, czy to pergolę, czy tunel foliowy, myśli, że budowa tego typu konstrukcji jest bardzo skomplikowana, jednak wcale nie musi tak być! Dzięki poradnikowi, który jest dostępny na firmowym blogu, można się nie tylko dowiedzieć, jaka folia do tunelu ogrodniczego jest najsolidniejsze, ale także, jak samemu wykonać i postawić w ogrodzie stalowy stelaż do tunelu ogrodowego, można to zrobić zarówno ze spawaniem, jak i bez spawania.

Wystarczy, że kupisz gotowe pałąki do tunelu foliowego ze sklepu firmowego i będziesz postępować zgodnie z instrukcją.

W sklepowym katalogu można znaleźć kilka rodzajów pałąków. Zakup pojedynczych pałąków inspektowych, to koszt ok. 5-8 złotych, zaś zakup pałąków do tunelu ogrodniczego, to koszt ok. 50 złotych, co dokładnie pokazuje firmowy cennik. Cena pałąków zależy od ich wymiarów.

Jeśli chcesz sam postawić foliowy tunel i wykonać stelaż, warto zacząć od: pomalowania rur antykorozyjną farbą, potrzebne też będą: wiaderka, które posłużą do przygotowania fundamentów, rury wzmacniające konstrukcję i folia do tunelu.

Poza pałąkami czy tunelami ogrodniczymi, w których można uprawiać rośliny ciepłolubne i nie tylko, każdemu miłośnikowi własnych upraw renomowany producent poleca specjalne osłony do uprawy malin czy borówek.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Gabriel Pawłowski
Źródło:
http://www.palakowo.pl/palaki-do-tuneli


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Katowice

Purrfect Koci Hotel

Luboń