O firmie:


Telefon: +48 18 20 123 92

Strona: https://www.apartamenty-bellamonte.pl/

Nazwa: Apartamenty Bellamonte

Adres: Kaszelewskiego 7c

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Tatry to najciekawszy i najchętniej odwiedzany zakątek Polski nie tylko przez rodaków, ale także turystów zagranicznych. Przyciąga ich tutaj nie tylko piękno przyrody, ale także bogaty i wyjątkowy folklor góralski, góralska gościnność i otwartość rdzennych mieszkańców. Jedni przyjeżdżają tutaj zimą, aby podziwiać ten rejon zasypany śniegiem i poszusować na nartach, inni wolą letnią przygodę na szlakach górskich lub podziwianie przyrody z roweru. Każda pora roku ma coś innego do zaoferowania i każda jest tutaj piękna.

Rejon ten ma doskonale rozwiniętą bazę wczasową, a wśród najnowszych i najlepiej wyposażonych ośrodków znajduje się Aparthotel Bellamonte, który oferuje luksusowe apartamenty w centrum Zakopanego zaledwie 350 metrów od Krupówek. Choć jest to właściwie ścisłe centrum, panuje tutaj cisza i spokój, a sam hotel położony jest wśród zieleni starych drzew i okolony starannie przyciętym trawnikiem w letniej porze, ale równie malowniczo wygląda zimą, kiedy krzewy znajdują się pod grubymi czapami śniegu.

Mile widziane są tutaj całe rodziny nawet z czworonogami, którym właściciele hotelu są bardzo przychylni. Z myślą o dzieciach dwa razy w tygodniu hotel organizuje animacje i zabawy dla nich, a jeśli rodzice chcieliby spędzić nieco czasu tylko we dwoje, mogą zamówić usługę opiekunki dla swoich pociech. W hotelu jest także bawialnia dla najmłodszych i plac zabaw na zewnątrz, gdzie dzieci mogą spędzać czas podczas ładnej pogody. 

Na gości czeka 31 apartamentów z jedną lub dwiema sypialniami, salonem, aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, na którym można spędzać ciepłe letnie wieczory, oddychając górskim powietrzem. W każdym apartamencie jest darmowe łącze internetowe, a na terenie całego ośrodka jest także sieć bezprzewodowa.

Dysponując salą szkoleniową na 60 osób, swoją ofertę hotel kieruje także do firm poszukujących miejsc na konferencje i szkolenia. Po zakończeniu zajęć ich uczestnicy mogą zrelaksować się w hotelowym spa, idąc do sauny, jacuzzi, mini siłowni lub na masaż.

Pragnąc spędzić trochę czasu w tym nowoczesnym hotelu ogrzewanym wodami termalnymi i korzystającym z energii słonecznej, warto zarezerwować noclegi poprzez stronę internetową hotelu.

Data dodania: 07-04-2019
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
https://www.apartamenty-bellamonte.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

Kraków