O firmie:


Telefon: 505 160 677

Strona: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/

Nazwa: AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.

Adres: Łąkowa 11

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-562
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Osoby, które mają dom z działką, mogą sobie pozwolić na stworzenie ogródka, w którym dominować będą ozdobne krzewy i piękne kwiaty. Ty również chciałabyś otoczyć się zapierającą dech w piersiach roślinnością. Niestety nie dysponujesz dużym podwórkiem, a może ziemia na Twoim terenie nie sprzyja roślinom. To nie oznacza, że musisz zrezygnować z ogródka. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup doniczek, do których wsadzisz kwiatki, a następnie umieścisz je w dowolnym miejscu. Możesz postawić je nawet na tarasie. Jedyne, o czym nie możesz zapomnieć, to regularne podlewanie. Donice to również dobra opcja w przypadku altany, którą chciałabyś udekorować żywą roślinnością.

W sprzedaży znajdziesz różne modele doniczek ogrodowych. Jednak ich prosty wygląd nie do końca wpada w Twój gust? Jeżeli zazwyczaj stawiasz na innowacyjne rozwiązania, przemyśl zakup designerskich donic producenta Vondom. Ich geometryczna, niecodzienna forma sprawia, że chętnie zawieszamy na nich wzrok. Składają się one z trzech elementów, które można ustawić osobno lub jedna przy drugiej, tworząc ciekawy efekt. Faz  to kolekcja tego producenta, która oprócz donic obejmuje także:

  • fotele,
  • krzesła,
  • stoły i stoliki,
  • sofy modułowe,
  • lampy.

Możliwość podświetlenia  tych produktów sprawia, iż prezentują się one jeszcze efektowniej, zwłaszcza gdy zapada zmrok.

Jeżeli myślisz o otworzeniu ekskluzywnego lokalu np. gastronomicznego, z możliwością spożywania posiłków na zewnątrz, postaw na produkty z linii Faz. Dzięki nim stworzyć można nieprzeciętną aranżację.

Producent Vondom zadbał, by doniczki z kolekcji Faz zachwycały nietypową formą. Trzeba przyznać, że aranżacje z ich wykorzystaniem, intrygują. Nawet jeżeli dysponujesz sporym terenem, możesz w nie zainwestować. Zwłaszcza gdy nie przepadasz za przeciętnością i lubisz się wyróżniać w każdej dziedzinie.

Produkty Vondom można kupić w sklepie Akademia Architektury, który także dostępny jest online. Na jego stronie zapoznasz się z przykładowymi aranżacjami z wykorzystaniem elementów wchodzących w skład kolekcji Faz.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY: