Lista startowa 2014

Przyznany numer startowy oznacza zaksięgowanie wpłaty wpisowego na bieg. Numery nanoszone są w okresach tygodniowych. W sytuacji, kiedy dokonaliście Państwo wpłaty a brak numeru widocznego na liście prosimy o kontakt:

jacek.szpunt@dwaswiaty.org.pl

nr_startowy
name
team
city
487
Piotr Chodorski
WKB Piast Wrocław
wrocław
485
Jacek Kaliciński
Polpharma
Długołęka
470
Sławomir Zapała
MAKERIS team
Zwrócona
481
Katarzyna Turko-Pękala
-
Wrocław
482
Grzegorz Christ
niezrzeszony
Bielany Wrocławskie
476
Grzegorz Zajac
WABCO
Kryniczno
474
Wojciech Woroniecki
a
Wrocław
480
Kornelia Wiśniewska
MoonlightRunners
Ziębice
479
Lucjan Wiśniewski
MoonlightRunners
Ziębice
483
Paweł Drozdowski
Bielawa
Bielawa
Roman Maciaszczyk
bez teamu
Bierutów
472
Rafał Jackowicz
KB Sobótka
Sobótka
471
Jacek Kozłowski
RKB
Wrocław
477
Adam Nosal
amator
Kietrz
Małgorzata Barańska
BiegamBoMuszę-viceprezes
Opole
Rafał Barański
BiegamBoMuszę
Opole
400
Maciej Mrugała
Tribition Team
Wrocław
469
Jarosław Korkuś
Wosiek Team
Wroclaw
450
Anna Anagnostopulu
Paweł biega :)
Wrocław
Robert Jedynak
brak
Święta Katarzyna
449
Daniel Ziemba
BO TAK LUBIN
Osiek
447
Małgorzata Aleksanderek
www.studiofryzur.eu
Rawicz
468
Karol Zawieja
Elusiatek
Rawicz
446
Patryk Krzyżanowski
Patryk Krzyżanowski
Wrocław
452
Edyta Jasińska
Dream Team
Wrocław
Przemysław Lepka
-
Wrocław
432
Marek Meliński
MKB Semper Humilis Wrocław
Dzierżoniów
489
Magdalena Mruk (Chorąży)
SWIM ACADEMY Oława
Oława
431
Tomasz Huczek
KS GRYF KIETRZ
Racibórz
475
Monika Kalicinska
Wosiek team
Wroclaw
430
Sylwester Łabuz
MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW
Dzierżoniów
429
Józef Gręda
Lupus Syców
SYCÓW
461
Zenon Kędzierski
Gmina Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie
434
Ewa Gnus
brak
Wrocław
456
Aleksander Kowalski
nie dotyczy
Szczawno-Zdrój
455
Hanna Kęsy-Kowalska
nie dotyczy
Szczawno-Zdrój
491
Tomasz
Bachorski
KS GRYF Kietrz
OWSISZCZE
428
Olga Kiełczyńska-Chrząszcz
SzczawnoRun
Szczawno-Zdrój
Jerzy Oleszek
Gabno
Grabno
436
Michał Giemza
Pro-Run Wrocław
Jawor
437
Agata Tekieli
Pro-Run Wrocław
Bystrzyca Kłodzka
427
Wojciech Rybak
SB Runners
Suchy Bór
426
Tomek Łazarewicz
Fajna Grupa Biegowa
Ząbkowice Śląskie
423
Marcin Mąkosza
30+
Ziębice
457
Adam Kuźma
GEOLAND Koszalin
Koszalin
458
Marcin Wojrach
Wildcat
Stronie Śląskie
443
Robert Pich
No name
Żłobizna
451
Jacek Fedorowicz
KB Vamos Amigos Wrocław
Wrocław
416
Zbigniew Klepacki
SANBIKI NO SARU
Wrocław
415
Wojciech Leśnik
nie zrzeszony
wrocław
Beata Stachura
Nysa Biega
Nysa
Jerzy Janik
OSiR Strzelce Opolskie
Strzelce opolskie
412
Agnieszka Pach
KB MANIAC POZNAŃ
Poznań
409
Kazimierz Łokietko
pro-run wrocław
Bierutów
414
Paulina Wojtanowska
GLKS ŚWIDNICA
Bielawa
Wojciech Budnik
nie posiadam
Wroclaw
442
Anna Kocielska
AKMB Pędziwiatr Gliwice
Gliwice
488
Andrzej Sadowski
niezrzeszony
Paczków
276
Michał Sieczko
Sieczko
Wrocław
Eddy Wulfsen
Holland
Apeldoorn
466
Krzysztof Graniczny
-
Wrocław
441
Andrzej Bora
WKB PIAST WROCLAW
WROCLAW
463
Tadeusz Lewandowski
WBK Piast Wrocław
Wrocław
411
Michał Kutrzeba
Nokia
Wrocław
Sebastian Grochalski
OPEK'S TEAM
Smolec
439
Tomek Jałocha
RKB
Wysoka
419
Paweł Opałka
NYSA BIEGA
Nysa
417
Adam Mazur
White Eagle Runners Club
Wojnowice
398
Patryk Chrzanowski
M.U.S.C Poland
Bielawa
Dorota Smoleń
-
Ostrów Lubelski
453
Jacek Bereżnicki
Swim Academy Oława
Oława
396
Zygmunt Gil
-
Wrocław
460
Jacek Bąk
Drużyna Szpiku
Opole
421
Adam Reczuch
niezrzeszony
Wrocław
392
Paweł Sroka
-
Kowary
486
Krzysztof Wierny
HALLELU JAH
Wrocław
391
Wiesław Gerus
Pro-Run Wrocław
Wrocław
413
Anna Pawlikowska
Pro-Run
Wrocław
404
Paweł Kwiatkowski
brak
Pisarzowice
422
Piotr Traczewski
dreamteam
Lasówka
Przemysław Kościk
nie dotyczy
Wrocław
402
Jarek Zaremba
biegająca kasta miedziowego miasta
Lubin
390
Krzysztof Wysocki
PEOPLE OF THE HAZE
Wrocław
490
Małgorzata Babicka
Drużynowa Liga Biegowa PKO Banku Polskiego
Wrocław
393
Ewelina Stępniowska
Pro-Run Wrocław
Wrocław
405
Władysław Stępak
Niezrzeszony
Polkowice
389
Ewa Kwiatkowska
White House
Wrocław
388
Andrzej Ciuraszkiewicz
White House
Wrocław
433
Andrzej Olborski
brak
Jastrzębie Zdrój
406
Andrzej Florecki
AKMB Pędziwiatr Gliwice
Gliwice
387
Władyslaw Smykowski
oława
Oława
454
Paweł Możny
Strzeliński Klub Biegacza
Wiązów
408
Roman Marczuk
brak
Wałbrzych
385
Grzegorz Opioła
Fajna Grupa Biegowa
Ząbkowice Sl.
Zbigniew Goldwasser
KB Sobótka
Sobótka
384
Radosław Langner
Niezrzeszony
Wrocław
383
Krzysztof Olejniczak
AGROZI Krzysztof Olejniczak
Gostyń
465
Wojciech Szmagierewski
NIE MA
Wrocław
407
Anna Kozina
.
Kłodzko
375
Grzegorz Drab
-
Wrocław
445
Krzysztof Boczula
Team ASA-biegiem po zdrowie
Bielawa
Tomasz Prusinowski
OsadkowskiSA
Strzelin
473
Adam Przyłucki
brak
Legnica
374
Magdalena Raczek
brak
wrocław
373
Tomasz Raczek
brak
wrocław
372
Marek Stepowicz
Vege Runners
Wrocław
382
Mirosław Księżyk
MACROLOGIC
KATOWICE
Anna Księżyk
ATTIS BROKER
Katowice
371
Cezary Chałupczak
-
Wrocław
381
Michał Łoś
Wrocław
Wrocław
377
Łukasz Zimniak
Klub Biegacza Szerszeń Oleśnica
Oleśnica
Ilya Slavenski
gomel
gomel
Szymon Łukowicz
Strzelin
Strzelin
368
Teresa Nowak
ZSP Ziębice
Ziębice
Norbert Czapka
JW 2697 BRZEG
BRZEG
365
Dariusz Respondek
nie dotyczy
Wrocław
364
Andrzej
Kosioł
WKW Wiadrus
WROCŁAW
Paweł Stecuła
-
Brzeg
125
Agnieszka Jarosz
Czarne stopy Yeti biega
Nysa
363
Przemysław Burchacki
Prusickie Centrum Fitness
Skokowa
358
Lesław Wirbuł
A
Jeżów Sudecki
362
Anna Kazana
WSS
Wrocław
Natalia Nagirnjak
ahilles leszno
WINNICA
Wiktor Nagirnjak
ahilles leszno
WINNICA
378
Hanna Kutrzeba-Stogińska
Nokia
Wrocław
357
Katarzyna Barczyk
Puffins
Ostrzeszów
Cezariusz Maleszak
KB Harcownik
Jelcz-Laskowice
386
Ireneusz Hetmańczyk
FAST FOOT Opole
Opole
Jarosław Janeczek
indywidualnie
Wysoka
351
Katarzyna Hrehorowicz
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
OLESNICA
Krzysztof Piotrowski
cross krapkowice
Krapkowice
356
Radosław Banaś
Brak
Bogatynia
394
Małgorzata Zygmunt
zygi
Wrocław
349
Andrzej Lignar
niezrzeszony
Gwoździce
459
Dorota Krowicka
WKB Piast
Wrocław
403
Joanna Nowak
niech żyje wolność
Kraków
353
Rafał Piekarniak
Sport - Edukator Oleśnica
Oleśnica
350
Aleksandra Margol-Szczerbicka
Brak
Nysa
347
Katarzyna Bawiec
Biegaj-Zapobiegaj Wałbrzych
Wałbrzych
Ewelina
Grazdaj
GRAZDAJ
STRZELIN
360
Robert Madej
AS Sypień
Wrocław
352
Roman Majka
Bieg Piastów
Nowa Ruda
332
Grzegorz Gronostaj
Opera Software
Wrocław
Grzegorz Pogorzelski
Dęby Wałbrzych
Wałbrzych
345
Olga Toboła
brak
Wrocław
355
Adam Bednarek
DECATHLON Opole
Opole
343
Krzysztof Ryzner
Jarosław
Jarosław
339
Krzysztof Danik
Feniks PGE Opole
Opole
435
Marcin Wojciechowski
FORZA INTER
Latina (Italia)
Zygfryd
Liban
biegajacy tczew
tczew
395
Jacek Cimicki
WKB Piast Wrocław
Wrocław
Bogusław Zając
FC Pęcz
Strzelin
410
Krzysztof Witczak
Drużyna szpiku
Rudna
336
Bartłomiej Jasiówka
OSiR Komprachcice
Polska Nowa Wieś
338
Bartłomiej Suszko
Suszko
Wrocław
337
Dagmara Koziara-Suszko
Suszko
Wrocław
Irek Stermach
brak
Wroclaw
Marek Przystawski
oława biega
oława
Jarosław Przystawski
lipowa biega
oława
346
Paweł Marek
Brak
Wrocław
Marek Olszewski
olshcoaching.com
Kraków
335
Zygfryd Jurecki
Pro-Run Wrocław
Wrocław
Damian Liszewski
cswiich
wroclaw
Magdalena Drozd
Decathlon
Łambinowice
331
Arkadiusz Marka
Sunshine Reggae
Kluczbork
467
Marcin Kubicz
KB Harcownik
Jelcz-laskowice
330
Sylwia Stwora
Sfera Biegania
Wrocław
329
Jacek Antczak
Pro - Run Wrocław
Wrocław
328
Riwana Antczak
Pro - Run Wrocław
Wrocław
425
Łukasz Piskorz
Strzeliński klub biegacza
Borek Strzeliński
325
Marek Macyszyn
Brak
Wrocław
323
Kamil Dobroskok
brak
Wrocław
Józefa Batóg
niezrzeszona
Oława
333
Izabela Piec
SII Power People
Wrocław
354
ZygmuntPawlik
niezrzeszony
Oława
324
Markus Fajer
RAZ Szczecin
DOBRA SZCZECIŃSKA
321
Sylwia Hadzicka
Run Fast Or Die
Wrocław
319
Daniel Suchenia
Punk
Wałbrzych
295
Leokadia Głowacka
Brak Teama
Srebrna Góra
287
Katarzyna Hazy
indywidualnie z Piotrem W.
Otmuchów
317
Rafał Stopa
JW 2697 Brzeg
Brzeg
286
Piotr Wantuch
INDYWIDUALNIE
GŁUCHOŁAZY
289
Edyta Kruk
HERMES Świdnica
Świdnica
290
Wiesław Kowal
SPARTA ZIĘBICE
ZIĘBICE
316
Marcin Grzywacz
Biegam bo lubię
Oleśnica
294
Mariusz Ryży
Zatrzymaj się w biegu
Siechnice
Andrzej Sadowski
KGHM Z.G.Polkowice-Sieroszowice
Polkowice
315
Marcin Wolski
Henryków Biega
Henryków
312
Pawel Midon
Niezrzeszony
Wrocław
311
Marcin Stachurka
Wrocław
Wrocław
420
Daniel Fydrych
Bielawa
Bielawa
Arkadiusz Kembłowski
LESNE BAKI
OLESNICA
309
Anna Kozieł
nie dotyczy
Wrocław
306
Przemysław Malendowicz
Detroit
Trzebnica
305
Andrzej Sikorski
CFC
Henryków
284
Grzegorz Socha
amator
Oława
300
Andrzej Wiszniewski
nizrzeszony
Wrocław
296
Piotr Popiel
Fajna Grupa Biegowa
Kamieniec Ząbkowicki
379
Zbigniew Woszczak
Strzeliński Klub Biegacza
Strzelin
376
Jolanta Woszczak
Strzeliński Klub Biegacza
Strzelin
281
Mirosław Madeła
niezrzeszony
Wrocław
Wojciech
Durlik
DURLIK
STRZEGOM
279
Marzanna Durlik
DURLIK
STRZEGOM
Łukasz Karasowski
JW 2697 Brzeg
Brzeg
Maciej Grzybek
team
Wrocław
280
Dariusz Krawczyk
Lovato Electric Team
Wrocław
Andrzej Nowicki
Wielka Sowa
Bielawa
275
Ania Grużlewska
nie dotyczy
Dzierżoniów
464
Jacek Robak
Ziębice
Ziębice
274
Wojciech Walkarz
CFC
Ziębice
298
Katarzyna Żabicka
Strefa Biegania
Wrocław
370
Rafał Malitowski
Niezrzeszony
JELCZ-LASKOWICE
Sebastian Kapela
WSOWL
Wrocław
273
Maciej Borkowski
Sfera Biegania
Wroclaw
267
Bogusław Bednarczyk
Pro - Run Wrocław
Wrocław
271
Sebastian Woźniak
Oleśnica
Oleśnica
Mirosław Geisler
Buba
Wrocław
322
Kazimierz Kowalski
WSOWL Wrocław
TRZEBNICA
Katarzyna Czerwonka
nie dotyczy
Balbriggan
Stanisław Kapłon
Apetyt na życie
Kłodzko
Jacek Bartodziejski
niezrzeszony
Jaworzyna Śląska
299
Tomasz Konieczko
amator
Bożków
268
Barbara Paździor
indywidualny
Wrocław
269
Ryszard Kędzierski
indywidualny
Wrocław
314
Wojciech Krawczyk
brak
Warszawa
493
Arkadiusz Lesień
SGP
Ostrów Wlkp
266
Andrzej Podrez
niezrzeszony
Wisznia Mała
Rafał Szczepański
nie
Wrocław
484
Mikołaj Świcarz
Podatki i Ciastka
Wrocław
Artur Błasik
Neapco Praszka
Gorzów Śląski
Jacek Drag
brak
Mirkow
292
Krzysztof Broziński
E-10 ZG LUBIN
Rudna
Sławomir Durka
Niezrzeszony
Leszno
327
Anna Durka
Niezrzeszona
Leszno
369
Julian Promirski
Jagniątków
Jelenia Góra
278
Przemysław Wasilewski
nie dotyczy
Oleśnica
380
Leszek Łukasik
nie dotyczy
Oława
260
Jarosław Joppe
Jarek i Maciek
Wrocław
270
Marek Rzeźniczak
-
Wrocław
Wojciech Baczyński
CA AKTYWNI/BROKER
Goczałkowice-Zdrój
313
Zbigniew Wiliński
TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE
WROCŁAW
Aureliusz Kosendiak
Uniwersytet Medyczny Wrocław
Wrocław
263
Daniel Sekuła
SPARTA ZĘBICE
Ziębice
399
Robert Szydłowski
Nie dotyczy
Wrocław
265
Remigiusz Dudek
Ziębice
Ziębice
272
Krzysztof Bogus
autobogus.pl
Kamieniec Ząbkowicki
261
Eduard Kustow
MoreHDL
Wrocław
302
Dorota Fojtar
investicity.pl
Wrocław
361
Robert Luickhardt
RL
Karlsdorf-Neuthard
257
Iwona Chmielecka
brak
Wrocław
256
Zygmunt Chmielecki
brak
Wrocław
254
Arkadiusz Gaczyński
ELSA Wrocław
Wrocław
301
Zbigniew Fojtar
investicity.pl
Wrocław
291
Przemysła Kuźma
niezrzeszony
JANOWICE
249
Artur Kasiubowski
Go-2-Web.com
Słubice
250
Ewelina Ciesielska
...
Bielawa
Marceli Łukaszewski
Wrocław
Wrocław
248
Przemek Zapotoczny
brak
Gliwice
252
Halina Dąbrowska
Dąbrowscy
Świdnica
251
Piotr Dąbrowski
Dąbrowscy
Świdnica
247
Jarosław Borukało
niezrzeszony
Kłodzko
340
Przemek Gala
p
Wrocław
Paulina Leśniak
ITMAM 2013
Wrocław
Mirosław Srebrny
Sam dla siebie
Rogoż
Marcin Śledzikowski
Rybi
Wrocław
334
Jarosław Klecza
NYSA BIEGA
Nysa
Piotr Spaliński
ULKS ZIEMIA OŁAWSKA
Oława
397
Adam Zimoń
RKB Wrocław
Wrocław
288
Małgorzata Rzepka
nie dotyczy
Gliwice
226
Władysław Malinowski
Rogów
Prochowice
243
Mirosław Gieras
Deloitte Adventure Team
Wrocław
225
Justyna Peryt
Deloitte Adventure Team
Wrocław
Marcin Lampart
MLP RunLaw
Rybnik
224
Damian Rogoziński
niezrzeszony
Świebodzice
Tomasz Zdziarski
drimtim
Wrocław
245
Agnieszka Lompart
swidnica
Świdnica
293
Joanna Drewnicka-Ogrodnik
1:30
Wrocław/Przemiłów
366
Piotr Gwardzik
Ronin
Wrocław
242
Joanna Liczner
Dolny Śląsk
Wrocław
Marek Radoch
zaiwaniasz
Oława
239
Jakub Gdaniec
Goggle Pro Active Eyewear Team
Wrocław
238
Krzysztof Ozdoba
Trisfera Wrocław
Siechnice
237
Sylwia Świętek Ozdoba
AMATOR
siechnice
1959
Aleksander Wlizło
Wkb Piast Wrocław
Wrocław
222
Marek Poloczek
WKB PIAST WROCŁAW
Wrocław
235
Maciej Kwinta
WKB Piast
Wroclaw
217
Beata Bialek
Seoul Flyers
Dzierzoniow
216
Łukasz Bogus
autobogus.pl
Kamieniec Ząbkowicki
Stanisław Bekacz
Start Ścinawa
WIŃSKO
232
Krzysztof Wojtczak
niezrzeszony
Oława
233
Grzegorz Grablewski
LUKS Żórawina
Wrocław
255
Krzysztof Znamirowski
Radio Wrocław
Wrocław
214
Rafał Kuczera
brak
Ząbkowice Śląskie
236
Tomasz Paś
Pasiol Team Wrocław
Wrocław
228
Beata Dereń
LKS Iskra Jaszkowa
Stara Łomnica
227
Agata Dereń
LKS Iskra Jaszkowa
Stara Łomnica
231
Andrzej Romańczukiewicz
Niezrzeszony
Kłodzko
229
Jerzy Piotrkowski
ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
Wrocław
219
Krzysztof Paprocki
Paproccy
Polkowice
221
Natalia Paprocka
Paproccy
Polkowice
153
Bartłomiej Bodziechowski
Jaworzno
Jaworzno
152
Christian Janów
nie dotyczy
Małuszów
234
Monika Wójcik
Amrest
Ziębice
253
Joanna Jednoróg
Pro-Run
Długołęka
89
Artur Dąbrowski
Wojskowa Komenda Transportu Wrocław
Wrocław
220
Sylwia Kolanko
Nysa Biega
Nysa
156
Zdzisław Jendraszak
KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice
155
Daniel Połomski
KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice
212
Bernard Swirniak
STRZEGOMSKA 12-ka
STRZEGOM
326
Mirosław Chybicki
Nie Biegaj!
Wrocław
Sławomir Jonko
ITMZM 2014
Wrocław
146
Mirosław Korzeniowski
nie biegaj
Wrocław
163
Marzena
Hnatów
NIEZRZESZONA
NYSA
145
Tadeusz Żygadło
brak
Wołów
462
Łukasz "TAZO" Mróz
KS Gryf kietrz
Kietrz
164
Jerzy Chaim K
Redemptoryści Toruń
Toruń
230
Henri Lempereur
NIE DOTYCZY
SEVRES
162
Piotr Jabłoński
KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Oława
161
Piotr Zalewski
KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Wrocław
147
Tomasz Kopczyński
KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
Jelcz-Laskowice
159
Przemek Zackiewicz
KB Harcownik
Jelcz-Laskowice
143
Bartosz Kołodziej
Readsoft
Bogdaszowice
148
Ireneusz Kirkiewicz
Kolega Maćka Oława
Oława
Łukasz Thum
...
Siechnice
142
Piotr Milczarek
14th Louisiana Infantry Regiment
Duszniki Zdrój
166
Jerzy Sarnecki
-
Warszawa
169
Marcin Jarosz
Nie dotyczy
Wrocław
140
Damian Manios
Fajna Grypa Biegowa
Gliwice
168
Piotr Czecholiński
K&P TEAM
Leszno
Wojciech Bogucki
hardcore festung freiburg
Świebodzice
165
Ryszard Górecki
Niezrzeszony
Gliwice
Kamila Łyskawa
nie dotyczy
Środa Śląska
139
Rafał Domiński
ENDRESS+HAUSER RUNNING TEAM
Wysoka
Lucyna Suchecka
brak
OPOLE
Karolina Franieczek
ŻycieMe
Wrocław
283
Kamil Pokora
OREGON
Kostomłoty
136
Paweł Stawiarz
.
Wrocław
167
Tomasz Pruszyński
Ziębice
Ziębice
Wacław Wanat
PRO-RUN WROCŁAW
Wrocław
244
Tadeusz Kowalczyk
BOROWA BOROWIANKA
BOROWA
241
Marcin Syperek
PRO-RUN WROCŁAW
WROCŁAW
307
Łukasz Maciejewski
Zadyszka Smolec
Smolec
418
Wojciech Jakobsze
marcinkowice
Marcinkowice
213
Joanna Kozyra
Vege Runners
Kamieniec Zabkowicki
138
Maciej Klabik
el Rapido
Wrocław
Wojciech Grabiński
RC Wiater Rogoźno
Rogoźno
135
Agnieszka Rzeźnik
Haberka
Wrocław
134
Marcin Haber
Rzeźniki
Wrocław
129
Bartosz Truszkiewicz
MONDELEZ
Oława
Paulina Janik
Spartanie Dzieciom
Jelenia Góra
172
Grzegorz Sowa
22bpg
Ziębice
173
Janusz Mazurczak
Osoba Prywatna
Wrocław
171
Agnieszka Malik
Fajna Grupa Biegowa
Ząbkowice Śląskie
Jan Dobrowolski
EARLYMATH.PL
Wrocław
151
Tomasz Kocoł
RKS HUWDU
Wrocław
137
Paulina Makosch
PRO-RUN WROCŁAW
Bralin
359
Grzegorz Łocan
KB Vamos Amigos
Wrocław
1972
Paweł Mej
BOSY BIEGACZ
Baczków gm. Bochnia
131
Piotr Maszkowski
RADIO ESKA
WROCLAW
132
Maciej Stajniak
RADIO ESKA
WILCZYN
133
Izabela Stajniak-Steliga
RADIO ESKA
WILCZYN
215
Tomasz Skrynnyk
-
Bielany Wrocławskie
304
Arkadiusz Kubiaczyk
Pro-Run Wrocław
Wrocław
310
Anna Światek-Baczkowska
nie zrzeszona
Sosnowiec
344
Edward Kosałka
Kosałka
zary
160
Zbigniew Pater
WKB Piast Wrocław
Wrocław
258
Mariusz Woźniak
FC PĘCZ
STRZELIN
Łukasz Olaczek
.
Mrozów
Tomasz Malarczyk
Świebodzice-i nocą i dniem
Świebodzice
126
Łukasz Ordecha
KB Sobótka
Sulistrowice
998
Łukasz Antonowicz
niezrzeszony
Oława
124
Roman Sokołowski
Cross Krapkowice
Krapkowice
130
Grzegorz Tutkaj
Radio ESKA
Wrocław
177
Piotr Garnek
Run Fast Or Die
Wroclaw
122
Marzena Głaszczka-Gala
brak
Sulistrowice
178
Tomasz Sokołowski
-
Kraków
120
Krzysztof Błaszczyk
Run Fast Or Die
Wrocław
119
Marcin Szczepankiewicz
PCC SQUAD
Wrocław
117
Piotr Jaworski
Niezrzeszony
KUDOWA ZDRÓJ
115
Marcin Bożek
Cały Wrocław Biega
Wrocław
114
Marek Matuszczyk
Rybnicka Grupa Biegowa
Rybnik
320
Dorota Orzechowska
brak
Biały Kościół
113
Katarzyna Łazarowicz
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
Jawor
185
Danuta Piskorowska
KB Sobótka
Wrocław
112
Krzysztof Robak
OSP GOGOŁÓW
Marcinowice
111
Przemysław Wołodko
Klub Maratończyka TIM SA
Wysoka
187
Stnisław Czajkowski
kb harcownik jelcz-laskowice
Jelcz-Laskowice
186
Arkadiusz Tołłoczko
kb harcownik jelcz-laskowice
Jelcz-Laskowice
109
Bartłomiej Krawczyszyn
ITMZM11
Bychowo
191
Artur
Korzeń
ATMA
OŁAWA
Sebastian Nicpoń
NGB Kłobuck
Krzepice
190
Jakub Gąsior
-
Rawicz
Andrzej Pigoń
Earlymath.pl
Wrocław
106
Grzegorz Kozina
.
Radków
108
Leszek Boczek
-
Wrocław
192
Piotr Mikołajczyk
TKKF Czeladz
Będzin
104
Piotr Worobiec
.
Wrocław
102
Zbigniew Skrzypiec
brak
Strzelin
Dariusz Krysiak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Wrocław
9
Grzegorz Nędzarek
Oława
Oława
201
Wojciech Sobierski
Wrocław
Wrocław
218
Ireneusz Olbert
PCC SQUAD
Brzeg Dolny
303
Sławomir Sikora
Parafia Ewangelicka w Szczecinie
Szczecin
204
Grzegorz Biernacki
Poskramiacze żubrów
WROCŁAW
203
Krzysztof
Biernacki
Poskramiacze żubrów
WROCŁAW
174
Tomasz Szymański
Fajna Grupa Biegowa
Ząbkowice Śląskie
73
Stanisław Trojan
WKB PIAST WROCLAW
Wrocław
777
Tomasz Trajdos
sgp
Wrocław
Wiesław Kozimor
MaratonyPolskie.PL TEAM
Lewin Brzeski
211
Andrzej Daczkowski
My
Wrocław
210
Karina Hadyś
My
Wrocław
95
Robert Ziemniak
WeldaOmega Team
Oława
208
Marta Szlufik
brak
Oława
207
Krzysztof Szlufik
brak
Namysłów
202
Henryk Moszonka
luks Żórawina
Żórawina
154
Andrzej Węclewski
WIELKA SOWA-BIELAWA
BIELAWA
86
Barbara Kucharska
KB Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie
80
Witold Gidel
-
Brzeg Dolny
82
Robert Jurczyk
Lewin Biega
Lewin Brzeski
60
Renata Gaj-Jurczyk
Lewin Biega
Lewin Brzeski
209
Paweł Zybura
Brak
POZNAŃ
Małgorzata Pryjda-Miłosz
ZAIWANIASZ
Oława
285
Tomasz Miłosz
ZAIWANIASZ
Oława
59
Dariusz Ciesielski
KS Gryf Kietrz
Kietrz
61
Rafał Adamski
Pro-Run Wrocław
Wrocław
195
Łukasz Drzewiecki
udziany
Wysoka
205
Krzysztof Pachuta
OPOLE
OPOLE
79
Dariusz Lach
Brak
Świątniki
Radosław Szmit
pgb sportowa paczka
biały kościół
74
Maciej Kiewra
Bez nazwy
Wrocław
76
Bartosz Romaniuk
.
Wrocław
77
Jacek Romaniuk
.
Wrocław
999
Monika Bortkiewicz
NGB Korona Legnica
Lubin
198
Damian
Frankowski
WKB PIAST WROCŁAW
WROCŁAW
342
Grzegorz Bulak
FC Pęcz
Strzelin
206
Darek Hełmecki
PRO-RUN WROCŁAW
Wilczyce
Ireneusz Bartecki
-
Dzierżoniów
98
Henryk Ostropolski
niezrzeszony
dzierżoniów
58
Małgorzata Cielińska-Matuszewska
Strzelin
Szczawin
341
Mariusz Woźniak
Kalesony Sokratesa
Wrocław
184
Karolina Obstój
PRO-RUN WROCŁAW
KIEŁCZÓW
Łukasz Żarecki
Brak
Siechnice
71
Piotr Twardoń
Crazy Cocos
Wrocław
492
Krzysztof Kowalik
SGP
Nowa Wieś Niemczańska
Andrzej
Bijak
ZADYSZKA SMOLEC
Pietrzykowice
259
Aleksandra Pałka
.
Wrocław
90
Mirosław Piotrowski
KS GRYF KIETRZ
Kietrz
Jan Gnus
WSSK
Wrocław
Stanisław Ferenc
WSSK
Żórawina
66
Dorota Jaśkiewicz
Pro-run
Wrocław
67
Kamil Jaśkiewicz
Pro-run
Wrocław
70
Wojciech Żółkiewicz
NIEZRZESZONY
NYSA
85
Jędrzej Koziński
Nie dotyczy
Wrocław
189
Janusz Ferenc
USKS LUDWIKOWICE KL.
Ludwikowice kl.
Marek Krzeminski
GB Wrocławskie Morsy
Wroclaw
93
Jerzy Skowron
brak
Wrocław
65
Roman Woźnica
-
Bierzyce
96
Andrzej Bottcher
FC Pęcz
Strzelin
97
Karolina Nychowska-Szczerepa
Wolny strzelec
Leśna
Ewa Łabuz
WKB PIAST WROCŁAW
WROCŁAW
180
Marek Łabuz
WKB PIAST WROCŁAW
WROCŁAW
144
Mirosław Kluczyński
brak
Świebodzice
127
Jacek Madej
Biegam w Siechnicach
Siechnice
83
Michał Kita
pędzący w miejscu
Wrocław
68
Renata Sobczak
KB Lupus Oleśnica
Oleśnica
196
Antoni Starościak
WSOWL
Wrocław
92
Rafał Sendecki
Grupa Biegowa Wałbrzych
Wałbrzych
121
Krzysztof Sokołowski
PRO-RUN WROCŁAW
Wrocław
199
Marcin Kierczak
Lutomia
Świdnica
170
Antoni Stankiewicz
KB Sobótka
Sobótka
81
Jurand Irlik
WKB META Lubliniec
Świerklaniec
101
Bogdan Michajluk
Małorolni z Sadkowa
SADKÓW
182
Jarosław Cieśla
Dęby Wałbrzych
Wałbrzych
Leszek Goździcki
Unity
Wrocław
181
Julia Kaczmarek
brak.
Oborniki Śląskie
110
Joanna Woźniak-Cieślar
Żary
Żary
62
Paweł Żynel
LUKS ŻÓRAWINA
Węgry
52
Adam Ambrozik
JW 2697 Brzeg
Brzeg
51
Piotr Matusik
Feniks Legnica
Legnica
94
Krzysztof Urbański
Oława
Oława
3
Marek Drapikowski
Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking
Legnica
38
Paweł Pelc
Pro-Run Wrocław
Wrocław
48
Marcin Krzyżosiak
Kiełczów
Kiełczów
49
Hanna Krzyżosiak
Kiełczów
Kiełczów
308
Maciej Stromczyński
niezrzeszony
ZABRZE
200
Braszka Marek
b
kamieniec zab
100
Mirosław Urbański
Oława
Oława
318
Marta Ścieglińska-Sztaba
kobiety na medal
Wrocław
194
Jan Zieliński
WKB Piast
WROCŁAW
193
Krzysztof Zieliński
WKB Piast
WROCŁAW
Aleksander Urbanowicz
KTB"PRZEZ LAS" GLIWICE
GLIWICE
31
Małgorzata Fal
LOS BIEGANEROS
Wrocław
179
Adam Musur
KB LUPUS Oleśnica
Oleśnica
Paweł Łopatka
Łopatka Family Team
Wrocław
Henryk Łopatka
Łopatka Family Team
Kluczbork
53
Daniel Szlaga
Sparta Ziębice
Ziębice
64
Andrzej Hermanowski
BIEGAM BO LUBIE
Świdnica
29
Wiktor Iłowski
SPARTA ZIĘBICE
ZIĘBICE
91
Piotrek Psuja
NANTES BOLESŁAWIEC
Wieluń
Magdalena Kolarz
Wosiek Team
Wrocław
43
Przemysław Korczyński
brak
Wrocław
Piotr Zagórski
Brak
Szczytna
46
Janusz Myrna
nie dotyczy
Oława
Dawid Akutko
brak
kłodzko
Piotr Guzik
-
Wrocław
157
Małgorzata Klimowicz-Bodys
FAST FOOT Opole
Wrocław
34
Arkadiusz Machula
Sparta Ziębice
Ziębice
28
Tomasz Klin
N/A
Wroclaw
26
Marcin Suchodolski
Jednostka Wojskowa 2697 Brzeg
Oława
78
Mariusz Ogorzelec
FAST FOOT Opole
Opole
Aleksandra Lazarek
Kobiety Na Medal
Wrocław
63
Andrzej Białożyd
niezrzeszony
Wrocław
Amadeusz Ziarko
Byle do mety
Wrocław
118
Maciej Gardas
Sfora Ojca Dyrektora
Wrocław
47
Wojciech Dominiak
Opek's Team
Godzieszowa
Mieczysław Gorzka
brak
Wrocław
25
Mirosław Michałuszko
Sparta Ziębice
Wrocław
Rafał Augustynowicz
NoLogo
Galowice
24
Łukasz Kozdrój
Grupa Badawcza Kriepost
Krasiczyn
23
Michał Gusin
Finnegans Wake Industry
Wrocław
424
Paweł Szczotka
EDI TEAM
Bogatynia
21
Paweł Niedziela
brak
Świdnica
20
Edyta Niedziela
brak
Świdnica
197
Adam Banaszewski
Kb Lupus Oleśnica
Oleśnica
75
Krystian Wójcik
Brak
Ząbkowice Śląskie
69
Łukasz Kwiatkowski
JASNA STRONA MOCY
LUBIN
Krzysztof Wernik
Jednoosobowy
Wierzbice
444
Jacek Kozłowski
niezrzeszony
PIESZYCE
18
Ireneusz Korchan
Sparta Ziębice
Ziębice
17
Tomasz Miłkowski
-
Świdnica
40
Przemysław Pucek
Biegam aby żyć
Smolec
116
Marta Mońka
------------
Kamieniec Wrocławski
Przemysław Woźniak
KB SOBÓTKA
Sobótka
Artur Kruczek
niezrzeszony
Owczary
150
Aneta Jaworska
Radio Wrocław
Bielany Wrocławskie
158
Katarzyna Pawlak
radio wrocław
wrocław
Jacek Sozański
in-motion team
Wrocław
15
Piotr Gizler
nie zrzeszony
Oława
448
Grzegorz Jankowski
KGHM Polska Miedz SA Z.G Pol-Sier
JACZÓW
72
Tomasz Krzystek
Piemy
Siechnice
Adam Czyleko
Wrocław
WROCŁAW
19
Małgorzata Kułach
WIADRUS
Wrocław
149
Bogusław Maliszewski
Biegam sam
GLIWICE
Adam Sikora
sikory
żelowice
Krzysztof Szczepański
KPP Strzelin
Karszów
Grzegorz Jędrzejewski
Stowarzyszenie Bona Fide
Świdnica
14
Robert Skica
---
Kiełczów
30
Paweł Kociszewski
Stowarzyszenie 12tri
Karczew
282
Wacław Kruk
HERMES Świdnica
Świdnica
440
Leon Dubij
WKB Piast Wrocław
Wrocław
12
Jacek Strucki
Readsoft
Wrocław
16
Marek Drabiński
Oława
Oława
39
Piotr Klamerus
-
Nowy Sącz
Maciej Balawender
Elko-Bis Systemy Odgromowe Wrocław
Oleśnica
11
Marek Piotrowski
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
Oleśnica
8
Jerzy Tekieli
NoTeam
Bystrzyca Kłodzka
13
Antoni Pasierb
Kiełczów
Wrocław
37
Artur Baszczyszyn
Świat Przesyłek
Kudowa Zdrój
246
Dariusz Walkowiak
N Port
Wrocław
10
Paweł Chojnacki
niezrzeszony
Szczytna
7
Mirosław Młodożeniec
niezrzeszony
SOBÓTKA
105
Marian Żukowski
Krokus Kwiatkowice
KWIATKOWICE
57
Dominik Chełmniak
KB SOBÓTKA
KRÓLIKOWICE
183
Dariusz Pietrowski
Drużyna Szpiku
Wrocław
22
Krzysztof Świątek
Popowice biegają
Jordanów Sląski
Paulina Krauza
nie dotyczy
Borów
45
Małgorzata Hasiewicz
Wild Wervolf Team
Kamieniec Wrocławski
33
Krystyna Kowalska
WKB Piast Wrocław
Wrocław
478
Aleksander Lepka
-
Wrocław
277
Andrzej Makowski
Makowski
Wrocław
367
Michał Talaga
rawrun
rawicz
87
Alina Niwińska
-
Wrocław
175
Zbigniew Nowicki
WKB PIAST WROCŁAW
WROCŁAW
88
Anna Niwińska
-
Chojnów
5
Kamil Olszewski
ReadSoft
Święta Katarzyna
262
Lila Chałupczak
nie
Wrocław
103
Marek Garbacz
Pruszwood
Pruszowice
Michał Kijak
RS Serwis Running Team
Węgry
401
Andrzej Szydłowski
Nie dotyczy
Wrocław
264
Marcin Koszowski
brak
Gliwice
41
Dariusz Bodio
SPARTA ZIĘBICE
Ziębice
44
Dawid Mularczyk
JRG Jelcz - Laskowice
Jelcz - Laskowice
141
Ryszard Tasarek
Nysa Biega
Nysa
35
Mariusz Łopusiewicz
Niezrzeszony
Wrocław
348
Marcin Kowalczyk
swój
Warszawa
36
Jarosław Roślicki
TU EUROPA
Ozorowice
438
Ryszard Ochnio
POLONIA JASTROWIE
JASTROWIE
188
Andrzej Sławik
NIEZRZESZONY
Głuszyca
297
Mateusz Szwajka
ND
Wrocław
54
Michał Szkudlarek
brak
Brzeg
Wojciech Trojan
Trojany Biegają
Poznań
240
Ola Żelazowska
pro-run wrocław
wrocław
Waldemar Sobiński
Top Plast
JELENIA GÓRA
Agnieszka Detyna
WKB Wałbrzych
Czarny Bór
6
Karol Wnukiewicz
Rocco
Wrocław
32
Karol Skorek
WKB Piast
Wrocław
Adam Czykinowski
TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE
OTMUCHÓW
Maciej Pasieka
Nysa Biega
Nysa
42
Karol Ostrowski
WSOWL
Kiełczów
27
Dawid Knychas
brak
Henryków
128
Michał Szwajka
READSOFT
Karwiany
Łukasz Kulczewski
KB Vamos Amigos Wrocław
Wrocław
4
Adam Serafin
NGB KORONA LEGNICA
Legnica
666
Mariusz Kirej
NGB KORONA LEGNICA
Legnica
107
Bogusław Tomaka
10 wrocławski pułk dowodzenia
Ząbkowice Śląskie
50
Franciszek Gogół
NGB korona Legnica
LEGNICA
223
Damian Szałajko
Wrocław
Wrocław
56
Wojciech Tomczuk
-
Wołów
Maciej Galik
brak
Raczyce
Jakub Nic
tri - sport
Inowrocław
176
Ryszard Seredyniecki
Oławianie w górach
Oława
55
Magdalena Korkuś
zulusa
Łagiewniki
Artur Warwas
WKB Piast Wrocław
Wrocław
123
Marcin Nikonor
Karol, zwolnij!
Kiełczów
99
Dariusz Ostrowski
WSOWL
Kiełczów
84
Ewa Kotarska
niezrzeszona
Myszków
1
Arkadiusz Trojan
Trojany Biegają
Wrocław
2
Tomasz Roszkowski
WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
Warszawa
Be Sociable, Share!